kulturaogólne

Warsztaty Makramy

Szanowni Państwo. Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy dofinansowanie zadań w ramach programu Kultura dostępna pt. “Kultura przestrzenią dla inspiracji…”. W ramach projektu przygotowaliśmy jesienne wyjazdy do Teatru Muzycznego w Gdyni oraz warsztaty “Spotkanie z dźwiękami” i warsztaty tworzenia makramy, a towarzyszyć nam będzie wystawa prac laureatów międzynarodowego Konkursu Cassubia Visuales. Skorzystać z tej oferty mogą wyłącznie dorośli mieszkańcy gminy Krokowa.

Warsztat Makramy – 17.10.2023, godz. 18:00, Dom ludowy w Wierzchucinie

Na warsztacie nauczysz się podstawowych węzłów używanych w technice makramy, dzięki którym samodzielnie wykonasz modny lampion ze sznurka do postawienia w swoim wnętrzu. Wystarczy znaleźć chwilę dla siebie i puścić wodze fantazji! Wiemy doskonale, że z tym pierwszym jest czasem nie lada problem… właśnie dlatego zapraszamy Państwa na około dwugodzinny chillout z muzyką i sznurkiem w rękach. Uwaga ilość miejsc ograniczona, prosimy o telefoniczne zapisy pod nr 733 317 775 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 -15:00).

Na warsztaty składają się:

wszystkie materiały niezbędne do wykonania makramy

instruktaż i wskazówki

materiały, które otrzymujesz po warsztatach

Poznasz sposoby, które usprawniają pracę i pomagają zaoszczędzić sznurek.

Projekt „Kultura przestrzenią dla inspiracji”  dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Nadchodzące wydarzenia