kulturaogólne

Warsztaty „Spotkanie z dźwiękami”

Szanowni Państwo. Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy dofinansowanie zadań w ramach programu Kultura dostępna pt. “Kultura przestrzenią dla inspiracji…”. W ramach projektu przygotowaliśmy jesienne wyjazdy do Teatru Muzycznego w Gdyni oraz warsztaty “Spotkanie z dźwiękami” i warsztaty tworzenia makramy, a towarzyszyć nam będzie wystawa prac laureatów międzynarodowego Konkursu Cassubia Visuales. Skorzystać z tej oferty mogą wyłącznie dorośli mieszkańcy gminy Krokowa.

Warsztat „Spotkanie z dźwiękami” – 11.10.2023, godz. 17:30, świetlica wiejska w Minkowicach

Gra na instrumencie jest dla każdego! Każdy czas w życiu człowieka, jest czasem dobrym do rozwoju, spełniania marzeń i znalezienia pasji. Nigdy nie jest za późno na to, aby rozpocząć przygodę z muzyką. Nasze warsztaty to pierwszy krok, aby przełamać strach i zapoznać się z instrumentem. Na warsztatach nauczymy się grać! – Po prostu

Prowadzący: Bartłomiej Szefke

Uwaga ilość miejsc ograniczona, prosimy o telefoniczne zapisy pod nr 733 317 775 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 -15:00).

Projekt „Kultura przestrzenią dla inspiracji”  dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Nadchodzące wydarzenia