Kontakt

Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej
Ul. Żarnowiecka 29
84-110 Krokowa
Tel. +48 58 6754139 / +48 691447000
NIP: 587 169 87 85
REGON: 221635500

Godziny otwarcia biura: poniedziałek – piątek: 7:30-15:30

Pracownicy KCK w Krokowej
Dyrektor KCK w Krokowej – Krzysztof Obszyński: k.obszynski@kck.krokowa.pl
Główny Księgowy – Danuta Kocur, tel. 58 742 94 09   d.kocur@kck.krokowa.pl  
Główny Specjalista ds. kadr i płac – Jolanta Glowienke, tel.: 58 742 94 06   j.glowienke@kck.krokowa.pl
Główny Specjalista ds. kultury – Aleksandra Machalska, tel.: 58 675 41 39  a.machalska@kck.krokowa.pl
Główny Specjalista ds. turystyki – Jagoda Markowska, tel.: 58 675 41 39  j.markowska@kck.krokowa.pl
Główny Specjalista ds. grafiki i promocji – Maria Kisielewicz, tel.:58 742 94 08  m.kisielewicz@kck.krokowa.pl
Specjalista ds. organizacji pozarządowych i sportu – Tomasz Majkowski – Wrycza:
t.majkowski-wrycza@kck.krokowa.pl (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00) tel.: 58 742 94 05
Pracownicy Gospodarczy – Piotr Reszka, Zygmunt Frybezowski
close
Facebook Iconfacebook like button
INFORMACJE NA TEMAT ZAGROŻEŃ ZWIĄZANYCH Z KORONAWIRUSEM
oooo
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin