ogólne

Oferta pracy

Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej podejmie współpracę z osobami do obsługi obiektów turystycznych w miejscowościach:

Białogóra – punkt informacji turystycznej

Dębki – punkty informacji turystycznej, Rybaczówka

Karwieńskie Błoto Drugie – punkt informacji turystycznej

Lubkowo – przystanie turystyczno – żeglarskie

umowa zlecenie w terminie 1.07.2021 – 31.08.2021

CO ZAPEWNIAMY?

  • Umowę zlecenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze turystów
  • Dostosowanie godzin pracy do dostępności
  • Wdrożenie oraz wsparcie
  • Pracę blisko domu

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Dyspozycyjnych do pracy
  • Otwartych na kontakt z ludźmi
  • Nastawionych na współpracę
  • Samodzielnych i zaangażowanych

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Obsługa turystów w ramach pracy wybranego obiektu
  • Zapewnienie czystości na terenie obsługiwanego punktu
  • Dbanie o ekspozycję towaru, utrzymanie porządku na sali sprzedaży
    oraz dedykowanych stanowiskach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pod adres e-mail: kadry@kck.krokowa.pl w terminie do 31.03.2021.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikując na ww. ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej ul. Żarnowiecka 29 84-110 Krokowa, Twoich danych osobowych podanych w celu prowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu miejsca współpracy. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych, poprosić o sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych, ograniczenie przetwarzania danych, wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i złożyć skargę do organu nadzorczego.  Nasza Polityka Ochrony Danych jest dostępna na stronie: www.kck.krokowa.pl

Nadchodzące wydarzenia