ogólne

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krokowej

armark Bożonarodzeniowy w Krokowej🎄

🎁Na Jarmarku Świątecznym w Krokowej będzie można znaleźć zarówno tradycyjne przysmaki, jak i ozdoby, które zainspirują do stworzenia odpowiedniego nastroju. Na placu obok kościoła w dużym namiocie pojawią się barwne stragany.

👉Na odwiedzających Jarmark czekać będą najróżniejsze wyroby, nie zabraknie między innymi: upominków, ozdób i stroików świątecznych, rękodzieła, tradycyjnych polskich potraw i świątecznych ciast itp.

🎄🎄Jarmark rozpoczynamy w niedzięlę 17 grudnia br. o godzinie 11:00, gdzie oprócz różnorodnych stoisk na odwiedzających czekają atrakcje w postaci wspólnego kolędowania z Jukaszem Jung, chórem Appassionato i Samorządowcami Gminy Krokowa. Na scenie również pojawią się Orkiestry Dęte OSP Wierzchucino i Sławoszyno, a także uczniowie ze Szkół Podstawowych z Żarnowca i Wierzchucina.

👉Warto na własne oczy przekonać się, co takiego ma do zaoferowania tegoroczny Jarmark, tym bardziej, że niepowtarzalne wyroby z pewnością przypadną do gustu niejednemu i na próżno szukać ich w nowoczesnych centrach handlowych.

Serdecznie zapraszamy !

Sponsor: Polskie Elektrownie Jądrowe

www.ppej.pl

Nadchodzące wydarzenia