sport

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Krokowa

W sobotę (11.05.2019) wspólnie z Wójtem Gminy Krokowa oraz KCK w Krokowej zorganizowany został turniej piłkarski dla dzieci. Rozgrywki odbywały się na Boisku Orlik przy Szkole Podstawowej im. kadm. Włodzimierza Steyera, gdzie główną nagrodą był Puchar Wójta Gminy Krokowej.

W turnieju brało udział 10 zespół. Rozgrywki podzielone zostały na dwie fazy- fazę grupową oraz fazę finałową. W fazie grupowej stworzono dwie grupy – A i B, gdzie przypisano po 5 zespołów. Każda drużyna w grupie grała ze sobą. Po zakończeniu rozgrywek, przyszedł czas na fazę finałową, gdzie drużyny grały o miejsce w całym turnieju.

Pierwsze miejsce zajęły Orzełki z Leśniewa. Wszystkie drużyny biorące udział we wspólnej zabawie, pokazały wysoki poziom. Nie mamy wątpliwości, że w sobotę mogliśmy oglądać przyszłych piłkarzy najlepszych drużyn świata!

10 AP Jantarek

Dziękujemy oraz gratulujemy wszystkim drużynom, bez których ten turniej nie był taki sam!

Po zakończeniu wszystkich meczów, wspólnie z delegacją z gminy Krokowa, rozdane zostały dla każdego zespołu puchary oraz medale.

Dziękujemy za współpracę z Gminą Krokowa oraz Krokowskim Centrum Kultury w Krokowej. Dziękujemy również Wójtowi Gminy Krokowa oraz Panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. kadm. Włodzimierza Steyera. Mamy nadzieję, że takie turnieje wpiszą się już na stałe w kalendarz.

Tekst i foto: Akademia Piłkarska Orzełki