Warsztaty edukacyjne z PGE EJ 1
Zapraszamy na warsztaty na których nauczymy się zrobić własne mydełko w domu, pomalujemy torbę na zakupy, zrobimy coś z niczego oraz pobawimy się w kodowanie obrazków.
Warsztaty dofinansowane ze środków PGE EJ 1 w ramach Programu Wsparcia Rozwoju Gmin Lokalizacyjnych.
Zapraszamy na pierwsze warsztaty na których nauczymy się zrobić własne mydełko w domu. Potrzebny jest zestaw, który otrzymaliście od nas, foremka silikonowa oraz kolorowa posypka do ciasta.
Zapraszamy na pierwsze warsztaty na których nauczymy się malować torbę w domu. Potrzebny jest zestaw, który otrzymaliście od nas.
Zapraszamy na warsztaty, na których zrobimy coś z niczego. Potrzebne materiał: karton po soku lub mleku, makulatura, klej vicol lub magiczny, nożyczki, rożne elementy dekoracyjne.
Na tych warsztatach pokażemy Wam jak zrobić kwiaty z papieru. Potrzebne materiały: rolki po papierze toaletowym, taśma klejąca lub taśma malarska (do maskowania),paptyczki do szszłyków lub gałązki, farby plakatowe.
Zapraszamy na warsztaty “Kreatywne kodowanie” czyli zabawy bez komputera.
Zapraszamy na kolejne warsztaty na których nauczymy się jak zrobić ślimaczka. Potrzebne materiały: Korek od wina (musimy podzielić go na 4 części), wykałaczki, tektura (np. karton po pizzy), sznurek, papier kolorowy, klej vicol lub magiczny
Bawełniana torba na zakupy to całe szczęście już nie tylko modny „eco” gadżet, ale nasza codzienność, dlatego zapraszamy na warsztaty. Ozdobienie własnej bawełnianej torby nie trwa długo a przy tym jest świetną zabawą!
Pudełka na drobiazgi są świetnym miejscem do schowania biżuterii czy małych akcesoriów, a szczególnie małych samochodzików. Zapraszamy na kreatywne warsztaty, które są idealnym sposobem na spędzenia czasu bez komputera!
Warsztaty PRACOWNIA MAŁEGO CHEMIKA – to zajęcia, dzięki którym krok po kroku stworzysz własne mydło, które nie tylko naturalnie pielęgnuje, ale również stanowi małe „dzieło sztuki”. Niech zrobienie własnego mydła będzie początkiem Twojej przygody do naturalnej pielęgnacji.
Kreatywne kodowanie to świetna okazja do tego, by rozpocząć przygodę z programowaniem. Jak to zrobić gdy nie mamy doświadczenia w tej materii? Proponujemy warsztaty podczas których możecie podjąć się tej zabawy w domu, w szkole, w gronie znajomych lub rodziny. Gdziekolwiek zechcecie!
Uczestnicy warsztatów zaprojektują motyw związany z energią i „przeniosą” go na tkaninę wykorzystując profesjonalne farby do tkanin w wielu kolorach.
Dzisiaj mamy dla Was ciekawą propozycję ozdoby na karnawał – są to papierowe spirale czyli wiszące dekoracje. Robi się je bardzo szybko a wyglądają pięknie w domu. Potrzebne materiały: kartka z kolorowego bloku, cyrkiel, ołówek, klej, brokat, wstążka.
Przygotowanie własnego mydła jest dziecinnie proste! Przedstawiamy pomysł na kreatywną zabawę dla dzieci przy wyrabianiu kolorowych mydełek.
Gra zręcznościowa łapanie kulki Cup & ball. Jedna z najbardziej znanych gier zręcznościowych! Zabawa polega na podrzuceniu przyczepionej piłeczki i próby trafienia nią do kubeczka. Zapraszamy do samodzielnego wykonania!
Kreatywne kodowanie – zapraszamy na kolejny odcinek!
Dziś pokażemy wam jak w prosty domowy sposób zrobić podstawkę pod telefon wykonaną z rolki po papierze toaletowym. Udanej zabawy i pochwalcie się zdjęciem waszej pracy w komentarzu. Raz w tygodniu losujemy nagrody!
Warsztaty dla kogo ? Warsztaty są dla wszystkich którzy chcą dowiedzieć się czegoś o energii!
Podczas dzisiejszych warsztatów dzieci wyczarują niezwykłe notesiki – sowy! Wstawcie zdjęcia notesików, które udało wam się wykonać samodzielnie lub z pomocą rodziców. Warsztaty dofinansowane ze środków PGE EJ 1 w ramach Programu Wsparcia Rozwoju Gmin Lokalizacyjnych.
Zapraszamy na kolejne warsztaty malowania toreb. Odc.4
Zapraszamy na warsztaty poświęcone tematyce energii.
Zapraszamy na kolejne warsztaty wyrabiania mydełek. Warsztaty dofinansowane ze środków PGE EJ 1 w ramach Programu Wsparcia Rozwoju Gmin Lokalizacyjnych
Co może być źródłem energii? Zobaczcie nasze energetyczne warsztaty!
Idealne torby na spacer, piknik w parku lub wypad na plażę. Zobacz jak je wymalować!
Pamiętacie telefony zrobione z metalowych puszek lub plastikowych kubków i kawałka sznurka? To była dopiero zabawa! A może warto przypomnieć ją młodszemu pokoleniu? Zobaczcie jak zrobić taki telefon. Warsztaty dofinansowane ze środków PGE EJ 1 w ramach Programu Wsparcia Rozwoju Gmin Lokalizacyjnych.
Glicerynowe mydełka są bardzo proste do wykonania, a do środka można włożyć co tylko nam przyjdzie do głowy! Zobaczcie kolejny odcinek warsztatów mydlarskich.
Zima za oknem, można ulepić bałwanka na dworze i można zrobić bałwanka w domu. Zobaczcie jakie rzeczy można wyczarować z codziennych przedmiotów.
Mydełko pachnące konwalią i trawą zieloną – takie aromatyczne mydełko może być wspaniałym prezentem dla każdej mamy, taty czy dziadków.
Co to jest promieniowanie? Czy je widać? Czy jest szkodliwe? Tego wszystko dowiecie się w dzisiejszym filmiku.
Zapraszamy na kolejny odcinek warsztatów, dzisiejszy obrazek to tajemniczy napis.
Dzisiaj zrobimy marionetkę żabkę czyli lalkę teatralną poruszaną (od góry) za pomocą nitek zawieszonych na tzw. krzyżaku. Zobaczcie sami, że wcale nie jest to takie trudne!
Zapraszamy na kolejne warsztaty malowania toreb. Warsztaty dofinansowane ze środków PGE EJ 1 w ramach Programu Wsparcia Rozwoju Gmin Lokalizacyjnych
Na dzisiejszych warsztatach nauczymy robić się serduszkowy lampion oraz ozdoby wiszące z serduszek, które są wspaniałym elementem wystroju każdego święta np. urodzin, walentynek, Dnia Matki.
Jak działa elektrownia jądrowa? Dowiecie się tego z naszych kolejnych warsztatów.
Uruchom wyobraźnię, znajdź chwilę czasu, wyłącz komputer i… do dzieła! Zapraszamy na kreatywne kodowanie.
Gdzie znajduje się paliwo jądrowe? Węgiel czy Uran? Na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w naszym filmie.
Zapraszamy na kolejne warsztaty tworzenia mydełka. Warsztaty dofinansowane ze środków PGE EJ 1 w ramach Programu Wsparcia Rozwoju Gmin Lokalizacyjnych.
Elektrownie jądrowe są pośród nas. Warsztaty są dla wszystkich którzy chcą dowiedzieć się czegoś o energii!
Kodowanie można zaczynać od prostych zabaw bez używania komputera. Taka forma nauki poprzez zabawę doskonale przygotowuje dzieci do stawiania pierwszych kroków w programowaniu. Zobaczcie nasz film.
Nie od dziś wiadomo jak wielki wpływ na rozwój dziecka ma muzyka. Również kształci jego przyszły gust, nie tylko muzyczny, uwrażliwia i jest źródłem świetnej zabawy. Zobaczcie jak można samemu wykonać bębenek w domu.
Zapraszamy do skorzystania warsztatów malowania toreb, które pobudzają wyobraźnię, rozwijają i uczą, a przede wszystkim bawią.
Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na upominek dla mamy, wykonaj razem z nami papierową ramkę, w który umieścisz najładniejsze zdjęcia. Kwiatki z papieru są łatwe w wykonaniu i efektownie prezentują. Warsztaty dofinansowane ze środków PGE EJ 1 w ramach Programu Wsparcia Rozwoju Gmin Lokalizacyjnych
Zapraszamy na ostatnie spotkanie kreatywnego kodowania.
Własnoręcznie wymalowane torby to nie tylko zabawa ale kreatywny pomysł na spędzenie wolnego czasu.
Do dzisiejszego mydełka możecie użyć dodatków jakich chcecie, większość z nich znajdziecie w kuchni. Jeśli chcecie, aby Wasze mydełko naturalne zawierało coś „specjalnego” możecie dodać na przykład zioła (lawenda, rozmaryn, melisa), ususzone a następnie zmielone skórki z owoców (jabłek, pomarańczy, cytryn). A może zatopicie w mydle muszelkę? Może kolorowy kamyczek, cekinki, płatki kwiatów? Mogą to być wszystkie ozdoby, które wpadną Wam do ręki. Liczymy na Waszą inwencję twórczą! Jak zawsze czekamy na Wasze zdjęcia pod filmem z warsztatów.
Na poprzednich warsztatach pokazaliśmy jak zrobić ramę z papierowych kwiatów, dzisiaj ozdobimy literkę, którą umieścimy w naszym obrazie.
Zapraszamy na ostatnie warsztaty z malowania toreb. Warsztaty dofinansowane ze środków PGE EJ 1 w ramach Programu Wsparcia Rozwoju Gmin Lokalizacyjnych.
Na dzisiejszych warsztatach nauczycie się jak zrobić grę planszową wykorzystując pudełko po pizzy. Zobaczcie jakie to proste.