Zakończenie Sezonu Żeglarskiego na Jeziorze Żarnowieckim 2017

26 sierpnia w Lubkowie Wsi obyło się zakończenie Sezonu Żeglarskiego.  O godz. 11:00 rozpoczęły się regaty, w których wystartowało sześć załóg, jako pierwsi przypłynęli : Ania Koszałka, Piotr Zyśko i Krystian Zyśko, którzy otrzymali z rąk Pani Urszuli Doppke przedstawiciela PGE EJ 1 i Krzysztofa Obszyńskiego Dyrektora KCK w Krokowej nagrody za zdobycie I m-ca. Wszyscy dzielni żeglarze otrzymali upominki sponsorowane przez PGE EJ 1. Gratulujemy! „Nie ważne jest jak i skąd w życiu wieje wiatr – ważne jak ustawisz swoje żagle”!

Po południu zorganizowaliśmy dla mieszkańców darmowe atrakcje: zjeżdżalnie, malowanie twarzy, trampolina oraz poczęstunek. OSP Żarnowiec przygotowała pokaz udzielania pierwszej pomocy, a wszystko to, przy dźwiękach muzyki szantowej wyśpiewanej  przez Łukasza Jung.

„Możesz utracić wszystko, ale nikt nie zabierze ci tego, co w życiu zobaczyłeś i przeżyłeś”.Gościem specjalnym był Pan Wojciech Dąbrowski – inżynier, dziennikarz i podróżnik, który zabrał nas w niezapomnianą podróż po 7 kontynentach.

Sponsorem Głównym rozpoczęcia i zakończenia Sezonu Żeglarskiego na Jeziorze Żarnowieckim w Lubkowie było PGE EJ 1 sp. z o.o.

https://swiadomieoatomie.pl./

https://pgeej1.pl/