Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu plastycznego na najpiękniejszą „Kartkę Świąteczną”

Otrzymaliśmy łącznie ponad 60 prac w wykonaniu dzieci i młodzieży z gminy Krokowa. Dzieci za pomocą najróżniejszych przedstawiły najbliższe im zwyczaje wigilijne. Ulubione symbole to: choinka, Święty Mikołaj, renifery, prezenty i bombki. Dnia 22 grudnia br. zebrała się komisja, która oceniła kartki i wyłoniła zwycięzców. Było to bardzo trudne zadanie gdyż wszystkie prace są wyjątkowe.

Pierwsze miejsce zajął Kacper  Wojtas-Pysz z Wierzchucina, drugie miejsce – Agata Liss z Karwieńskich Błot I, trzecie miejsce – Grzegorz Rathnau z Sulicic.

Postanowiliśmy wyróżnić prace: Amelki Glembin z Karlikowa, Zuzanny Muzy z Sulicic, Aurelii Baran z Goszczyna, Adama Rathnau z Sulicic oraz Marcela Skwiercza z Krokowej.

Dla zwycięzców i wyróżnionych czekają nagrody rzeczy, zaś dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie – mały słodki upominek. Zapraszamy po odbiór  codziennie od 7:30 -15:00 (uwaga! w Wigilię Urząd Gminy czynny tylko do godz. 10:00). Karki świąteczny wyruszyły już w drogę do Domu Pomocy Społecznej w Lubkowie. Dziękujemy!!!