kultura

“Spotkajmy się po szkole” – bezpłatne warsztaty w świetlicach

Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej realizuje bezpłatne warsztaty w ramach projektu „Spotkajmy się po szkole” dofinansowanego ze środków PGE EJ 1. Warsztaty odbywać się będą w każdej świetlicy wiejskiej (październik -listopad). W świetlicach będą znajdować się plakaty ze szczegółowymi tematami zajęć oraz terminami. Zapraszamy!

 

„Spotkajmy się po szkole” to cykl warsztatów organizowanych przez Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej.  Podczas cyklu zajęć „ZRÓB TO SAM” dzieci mają szansę uruchomić niczym nieskrępowaną wyobraźnię, ponieść się twórczej fali, aby kreatywnie wykorzystać surowce pochodzenia wtórnego.  Pokazy ratownictwa pomagają oswoić się dzieciom z tematem pierwszej pomocy oraz rozwijać w nich od najmłodszych lat poczucie obowiązku niesienia pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Spektakl edukacyjny pt. “W Miejskiej Dżungli” w kabaretowo-musicalowej formie poruszał kwestię bezpieczeństwa dzieci w przechodzeniu przez ulicę oraz reagowaniu na pożar. „Malowanie toreb” to warsztaty rękodzielnicze, podczas których dzieci mają  okazję zapoznać się z różnymi technikami malowania na tkaninie oraz dać upust swojej wyobraźni, projektując i malując niepowtarzalne torby. Wszyscy znamy gry planszowe takie jak “chińczyk” czy “warcaby”, warsztaty gier planszowych idealnie sprawdzają się,  odciągając dziecko od tabletu czy komputera, by spędzić czas z rówieśnikami.

Warsztaty realizowane w ramach projektu „Spotkajmy się po szkole” dofinansowanego ze środków PGE EJ 1

www.pgeej1.pl

www.swiadomieoatomie.pl

 

Warsztaty "Spotkajmy się po szkole” w gminie Krokowa

"Spotkajmy się po szkole” – pod takim hasłem odbywają się bezpłatne warsztaty w świetlicach na terenie gminy Krokowa. Krokowskie Centrum Kultury realizuje je dzięki dofinansowaniu ze środków PGE EJ 1. Warsztaty potrwają odbywać się będą w każdej świetlicy wiejs do końca listopada. Obejmują takie zajęcia jak malowanie toreb, pokazy ratownictwa oraz warsztaty "Zrób to sam" czyli jak zrobić coś z niczego.

Opublikowany przez Bałtycka TV Wtorek, 19 listopada 2019

Nadchodzące wydarzenia