Konkurs na najpiękniejszy wianek świętojański

 Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursie na najpiękniejszy wianek świętojański. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie wianka świętojańskiego, dnia 23.06.2014 do godz. 15:30 – przystań w Lubkowie Wieś (ul. Nad Jeziorem), gdzie odbędą się „Regaty na rozpoczęcie sezonu żeglarskiego”.

  • Wianek powinien być wykonany ze świeżego materiału roślinnego, dobranego według tradycji Nocy Świętojańskiej (kwiaty, gałązki, liście czy zioła). Dowolna technika mocowania, stelaż może być wykonany z różnych części; wianki całkowicie wykonane ze sztucznych kwiatów nie będą brały udziału w konkursie.
  • Wianek powinien unosić się na wodzie i posiadać trwale przymocowaną jedną lub więcej świec;

Do wianka należy dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem autora/autorki oraz wypełnioną kartę zgłoszeniową, którą można pobrać poniżej, lub osobiście odebrać w Urzędzie Gminy (KCK, pok. 314, III piętro). Karta zgłoszeniowa wraz z Regulaminem dostępna też będzie w przystani żeglarskiej w Lubkowie Wieś ( tylko w weekendy).

Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 23.06.2018 r., o godz. 16:30; po ogłoszeniu werdyktu nastąpi wręczenie nagród oraz symboliczne puszczenie wianków.

Sponsorem Głównym wydarzenia jest PGE EJ 1

Wianki – Konkurs

Karta zgłoszeniowa-najpiękniejszy wianek świętojański