Żeglarstwo

Od 2012 roku dzieci z terenu Gminy Krokowa mogą brać udział w bezpłatnych zajęciach Szkółki Żeglarskiej na Jeziorze Żarnowieckim. Zajęcia teoretyczne dają podstawy, które młodzi adepci mogą wykorzystać wchodząc na łódkę. Dzięki pozyskanym przez Gminę Krokowa środkom na zakup 10 łodzi klasy „Puck” możemy organizować zajęcia, regaty na które już dziś zapraszamy.

Więcej informacji dot. Szkółki Żeglarskiej i planu regat dostępne są po numerem tel. +48 58 675 41 39/ +48 691447000 lub mailowo turystyka@kck.krokowa.pl

Zapraszamy amatorów i miłośników żeglarstwa do spędzania aktywnie wolnego czasu nad Jeziorem Żarnowieckim.

 


 

LIGA ŻEGLARSKA

Żeglarstwo jest doskonałą formą nauki i efektywnej współpracy w zespole. Poprzez uczestnictwo w Lidze Żeglarskiej, zapewniamy Państwu integrację kadry pracowniczej, formę rozrywki po stresującej  pracy, a także wzrost motywacji i chęci do efektywnego działania w życiu zawodowym. Uczestnictwo w lidze to niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników. Regaty przygotowane specjalnie dla firm i organizacji.


 

REGATY INTEGRACYJNE JEDNODNIOWE

Jest to forma aktywnego spędzania czasu. Sympatyczna atmosfera i wysiłek fizyczny integruje kadrę pracowniczą. Wszystkim uczestnikom zapewniamy sportowe doznania i nutkę rywalizacji. Program regat możemy uzupełnić i wzbogacić różnymi rekreacyjnymi atrakcjami.

 

 

 

 

 

close
Facebook Iconfacebook like button