Żeglarstwo

Od 2012 roku dzieci z terenu Gminy Krokowa mogą brać udział w bezpłatnych zajęciach Szkółki Żeglarskiej na Jeziorze Żarnowieckim. Zajęcia teoretyczne dają podstawy, które młodzi adepci mogą wykorzystać wchodząc na łódkę. Dzięki pozyskanym przez Gminę Krokowa środkom na zakup 10 łodzi klasy „Puck” możemy organizować zajęcia, regaty na które już dziś zapraszamy.

 

Więcej informacji dot. Szkółki Żeglarskiej i planu regat dostępne są po numerem tel. +48 58 675 41 39/ +48 691447000 lub mailowo turystyka@kck.krokowa.pl

Zapraszamy amatorów i miłośników żeglarstwa do spędzania aktywnie wolnego czasu nad Jeziorem Żarnowieckim.

 

Zanim wyruszysz na szerokie wody, powinieneś zapoznać się dość dobrze z przedstawionymi poniżej węzłami. Sprawne plątanie linek na pewno przyda się zarówno podczas rejsów, jak i w życiu codziennym. Mamy nadzieję, że kilka prostych animacji ułatwi Wam w znacznym stopniu przyswojenie tej „magicznej” sztuki – węzły żeglarskie.

Dodatkowo w okresie wakacyjnym organizujemy kursy żeglarskie dla dzieci i młodzieży, nie tylko z gminy Krokowa, ale również zapraszamy wszystkich chętnych wypoczywających wczasowiczów.

 

 


 

 

 

 

 

close
Facebook Iconfacebook like button