Zajęcia

Dom Ludowy w Białogórze

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
Dni i godziny otwarcia Aneta Pienionske opiekun obiektu

 


Świetlica Wiejska w Brzynie

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
Zajęcia socjoterapeutyczne Lidia Kafka 32 h w miesiącu wg planu na dany miesiąc
Zajęcia Taniec Klaudia Woźniak czwartek 18:00 – 19:00
Zespół SPONTAN Iwona Filant Melańczuk piątek 14:30 – 17:30
Dni i godziny otwarcia Marzena Górkowska poniedziałek – sobota 16:00 – 20:00 opiekun obiektu przekazuje klucz

 


Dom Kultury w Sławoszynie

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
ZUMBA dla dorosłych Karolina Mroch czwartek 19:00 – 20:00
ZUMBA dla dzieci Karolina Mroch czwartek 18:00 – 19:00
Warsztaty muzyczne dla seniorów Elżbieta Stera wtorek 18:00 – 20:00
Orkiestra OSP Sławoszyno Witold Roeske środa 19:00 – 20:00
Gry na instrumentach (gitara/keyboard) Bartek Szefke piątek 15:00 – 19:00
Zajęcia baletowe dla dzieci (grupa młodsza)

(grupa starsza)

Łucja Mohylak środa 16:40 – 17:20

17:20 – 18:20

Zajęcia animacyjne Karolina Majcher poniedziałek 16:00 – 18:00
Dni i godziny otwarcia Irena Parus        poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

16:00 – 19:00

16:00 – 21.00

16:00 -19:00

16:00 – 20:00

16:00 – 22:00

opiekun obiektu

 


Świetlica Wiejska w Świecinie

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
Dni i godziny otwarcia Zofia Wittstok             poniedziałek

środa

piątek

17:00 – 20:0

17:00 – 20:00

17:00 – 19:00

opiekun obiektu

 


Świetlica Wiejska w Minkowicach

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
Język angielski dla dzieci Magdalena Okroj środa 17:00 – 20:00
ZUMBA dla dorosłych Karolina Mroch poniedziałek 18:30 – 19:30
Dni i godziny otwarcia Łucja Ciskowska           poniedziałek

środa

18:00 – 20:00

16:00 – 21:00

opiekun obiektu

 


Świetlica Wiejska w Prusewie

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
Zajęcia plastyczne Anna Wujke środa i piątek 16:00 – 18:00
Dni i godziny otwarcia Natalia Hinc poniedziałek

czwartek

piątek

17:00 – 19:00

17:00 – 19:00

17:00 – 19:00

opiekun obiektu

 


Świetlica Wiejska w Odargowie

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci Dominika Dominik piątek 16:30 – 18:30
Dni i godziny otwarcia Regina Baran poniedziałek

wtorek

piątek

 16:30 – 18:30

16:30 – 18:30

16:30 – 18:30

opiekun obiektu

 


Świetlica Wiejska w Jeldzinie

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
Zajęcia taneczne dla dzieci Łucja Mohylak środa 18:00 – 19:30
Dni i godziny otwarcia Urszula Mikos poniedziałek

środa

piątek

16:00 – 19:00

16:00 – 19:30

16:00 – 19:00

opiekun obiektu

 


Świetlica Wiejska w Tyłowie

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
Dni i godziny otwarcia Zajęcia plastyczne i zabawy dla dzieci Elżbieta Treder wtorek

czwartek

piątek

15:10 – 18:10

15:10 – 18:10

15:10 – 18:10

opiekun obiektu

 


Świetlica Wiejska w Połchówku

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
Dni i godziny otwarcia Renata Cinkel poniedziałek

środa

piątek

15:00 – 18:00

15:00 – 18:00

15:00 – 18:00

opiekun obiektu

 


Świetlica Wiejska w Parszkowie

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
Dni i godziny otwarcia Kazimiera Rompa poniedziałek

wtorek

środa

17:00 – 20:00

17:00 – 20:00

17:00 – 20:00

opiekun obiektu

 


Świetlica Wiejska w Lubkowie

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
Dni i godziny otwarcia Klaudia Markowska opiekun obiektu

 


Świetlica Wiejska w Słuchowie

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
Dni i godziny otwarcia Jadwiga Lewandowska opiekun obiektu

 


Świetlica Wiejska w Żarnowcu

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
ZUMBA dla dzieci Karolina Mroch środa 17:30 – 18:30
Aerobik dla kobiet Karolina Kożuszek poniedziałek

wtorek

środa

19:00 – 20:00

19:00 – 20:00

19:00 – 20:00

Dni i godziny otwarcia Karolina Kożuszek poniedziałek

wtorek

środa

16:00 – 18:00

16:00 – 18:00

16:00 – 18:00

opiekun obiektu

 


Wierzchucino

Zajęcia Prowadzący Termin Godzina
ZUMBA dla dzieci Karolina Mroch środa 18:00 – 19:00 zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej w Wierzchucinie

 

close
Facebook Iconfacebook like button